Piłka halowa

ZAKOŃCZYŁY SIĘ ROZGRYWKI III EDYCJI KOCKIEJ LIGI HALÓWKI
KRÓLEWSCY MISTRZAMI

W rozgrywkach, które trwały od 14 listopada wzięło udział 14 drużyn. Rozegrano 91 spotkań, w których padło 479 goli. Organizatorami ligi byli Dom Kultury i KS Polesie Kock.

12 kolejka:
Perła Białobrzegi – Niedzisiejsi 2:3
Karol Gruba, Darek Sekuła – Arek Adamczuk, Rafał Bryda, Damian Majcher
Przytoczno – FC Poizdów 3:1
Konrad Szabelski 2, Damian Kępa – Sebastian Gryglcki
Mistrzowskie Ciacha – Drinkersi 1:2
Dawid Kutnik – Michał Czajka, Patryk Mitura
GKS Ostrówek – Wesoły Tyski Skład 5:3
Damian Czeladka 2, Krzysztof Kwas 2, Paweł Mysiak – Jacek Cybul, Tomek Gałązka, samobójcza
Królewscy – BSR 7:1
Grzegorz Góral 3, Damian Skowron, Krzysiek Majcher, Bartek Szymanek, samobójcza – Marek Kula
LKS Górka – Przytoczno II 6:1
Damian Sałata, Rafał Ciołek, Tomasz Obroślak, Jacek Czarnecki, Michał Latoch, samobójcza – Bartek Mitura
DPC – PES Brygada 7:4 (mecz rozegrany 5 stycznia)
Paweł Chojnacki 3, Paweł Kutnik 2, Piotr Brzózka, Łukasz Czajka – Krzysztof Janasz 2, Mateusz Gruba, samobójcza

13 kolejka:
Perła Białobrzegi – Przytoczno 3:1
Karol Gruba 3 – Damian Kępa
Niedzisiejsi – Mistrzowskie Ciacha 10:0
Arek Adamczuk 7, Damian Majcher 2, Bartek Całka
FC Poizdów – GKS Ostrówek 7:2
Sebastian Gryglicki 3, Krzysztof Pożarowszczyk 2, Paweł Anyszek, Patryk Kostecki – Damian Czeladka, Marek Gruba
Drinkersi – PES Brygada 2:2
Patryk Mitura, Damian Dębiński – Patryk Dowgiel, Gabriel Mitura
Wesoły Tyski Skład – Królewscy 1:2
Jacek Cybul – Krzysiek Majcher, samobójcza
DPC – LKS Górka 2:4
Paweł Kutnik, Marcin Bączek – Jacek Czarnecki 2, Mateusz Bujek, Damian Sałata
Przytoczno II – BSR 2:0
Łukasz Zaprzalski, Bartek Mitura

KLASYFIKACJA KOŃCOWA III EDYCJI KLH:
1. Królewscy
2. Niedzisiejsi
3. Wesoły Tyski Skład
4. GKS Ostrówek
5. LKS Górka
6. FC Poizdów
7. DPC
8. Perła Białobrzegi
9. Przytoczno II
10. BSR
11. PES Brygada
12. Przytoczno
13. Drinkersi
14. Mistrzowskie Ciacha

NAGRODY INDYWIDUALNE:

Najlepszy Zawodnik :
Arek Adamczuk (Niedzisiejsi)

Najlepszy Zawodnik Młodego Pokolenia:
Patryk Mitura (Drinkersi)

Król Strzelców:
Jacek Cybul (WTS) – 33 bramki

II Strzelec:
Arek Adamczuk (Niedzisiejsi) – 30 bramek

III Strzelec:
Karol Gruba (Perła Białobrzegi) – 25 bramek

Najlepszy Brakmarz:
Łukasz Mitura (Królewscy)

II Bramkarz:
Sebastian Strojek (GKS Ostrówek)

III Bramkarz:
Adam Grabek (BSR)

INDYWIDUALNE PODZIĘKOWANIA:

Najlepszy Sędzia:
Jacek Skwara

Najlepszy Arbiter:
Paweł Sobolewski

Najlepszy Grający Sędzia:
Jarek Józwik (WTS)

Najlepszy Kibic:
Sebastian Guz (WTS)

Podziękowania za prowadzenie strony KLH:
Damian Majcher (Niedzisiejsi)

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com