Kockie Gimnazjum Mistrzem Powiatu

Posted by

W dniu 3.03.2016r. w hali sportowej w Kocku zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w piłce siatkowej chłopców. Zawody jak co roku były dużą dawką emocji dla kibiców i zawodników. Zawody tradycyjnie otworzyła  dyr Zespołu Szkół w Kocku  p. Halina Pietrzela życząc zawodnikom sportowej walki w duchu fair play oraz gry bez kontuzji. W finale powiatowym udział wzięło sześć szkół gimnazjalnych z powiatu lubartowskiego. Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup , gdzie grały systemem „ każdy z każdym”, a następnie zwycięzcy grup grali o miejsce I i II , a zespoły które zajęły miejsca drugie w grupach grały o miejsca III-IV.

Drużyna z G w Kocku wystąpiła w następującym składzie:

D. Bącik,S. Mitura.M. Mitura.J. Anyszek,P. Nowakowski,K. Majcher,K. Pożarowszczyk.B. Mitura,A. Antoniak,I. Morawik

Mistrzostwa podsumowała dyr. H. Pietrzela wręczając drużynom pamiątkowe puchary za miejsca I-III oraz dyplomy za miejsca I-VI.          Sędzią głównym zawodów był nauczyciel wf M. Kułak

Drużyna z G w Kocku wygrywające Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego zapewniła sobie udział w zawodach rejonowych w Oplu Lubelskim w dniu 15,03.2016r. Siatkarzom życzymy dalszych sukcesów.