Komunikat z XXI Biegów Pamięci Generała Franciszka Kleeberga

Komunikat z XXI Biegów Pamięci Generała Franciszka Kleeberga

Posted by

Przedstawiamy komunikat z XXI Biegów Ulicznych pamięci Generała Franciszka Kleeberga.

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG GŁÓWNY KOBIET

MIEJSCE

NAZWISKO I  IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

czas

Przestrzelska Kornelia Wólka Leśna Siedlce 21,51
Parka Dorota Pilaszkowice 23,00
Młodzikowska Weronika Adamów 24,40
Belniak Mirosława Ciężkie gm. Wojcieszków 29,24
Długoń Monika Leżajsk 29,36

 

 

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG GŁÓWNY MĘŻCZYZN

MIEJSCE

NAZWISKO I  IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

Czas

Ceberak Bartosz Lubartów 35,15
Kosieradzki Łukasz Siedlce Pogoń 36,21
Okniński Andrzej Siedlce 36,32
Terentowicz Stanisław Lublin 37,59
Kondracki Rafał Łuków 38,45
Wilczyński Mateusz Siedlce 39,10
Mitura Adam Zakalew 39,24
Kurenda Dariusz Radzyń Podlaski 39,55
Mitura Mikołaj Zakalew 40,08
Zajączkowski Piotr Zakalew 40,33
Król Ryszard Adamów Brzostówiec 40,39
Wrona Jerzy Krężnica Jara 44,18
Głaz Emil Łuków 44,33
Stefaniuk Marcin Warszawa 44,38
Bernat Wojciech Ryki 45,21
Jankowski Eugeniusz Puławy OPEC 46,30
Chwedyna Tomasz Radzyń Podlaski 46,37
Chmielewski Piotr Lublin 47,54
Gałan Tomasz Lublin 48,15
Kochalski Wiesław Lubartów 50,00
Surowiec Marian Milanów 50,06
Bujek Emil Kock 50,28
Prażmo Roman Samoklęski 51,06
Wilczyński Mikołaj Siedlce 51,10
Badziak Radosław Łęczna 52,00
Chmielewski Tomasz Lublin 52,32
Bordzoł Jan Lubartów 52,40

 

 

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG GŁÓWNY SPORTOWCÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

MIEJSCE

NAZWISKO I  IMIĘ

SZKOŁA/KLUB

Czas

Pyclik Jan Dąbrówka Rzeczycka 22,00
Pieńkosz Piotr Dęblin Skok Chmielewskiego 22,18
Urban Przemysław Dęblin 27,57
Stawiarski Ryszard Chełm 29,00
Skrzypa Sebastian Chełm 36,48
Pawłowicz Robert Suchowola 41,20

 

 

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG SKRZATA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA/KLUB

Jan Kusyk Wola Skromowska
Jan Szelech Przedszkole Kock
Oliwia Skałecka Poizdów
Natalia Czajka  
Oliwia Gruba Przedszkole Kock
Antoni Kasprowicz Przedszkole Kock
Katarzyna Przestrzelska Siedlce
Natalia Kasprowicz Przedszkole Kock
Izabela Mitura  
Bartłomiej Latek Wola Skromowska
Marcel Szpyra Przedszkole Kock
Piotr Nicpoń  

 

 

 

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG CHŁOPCÓW 1996 – 1999

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA/KLUB

Adrian Drozd ZS Lubartów
Andrzej Czeladka RCEZ Lubartów
Jakub Szymański ZSP 3 Siedlce
Eryk Joński ZSZ 1 Dęblin
Krzysztof Czeladka RCEZ Lubartów
Andryj Korol ZSZ 1 Dęblin
Łukasz Polkowski T. Wola Osowińska
Jakub Stolat ZS Kock
Damian Kruczek
Szymon Błażejczyk ZSZ 1 Dęblin
Dominik Ściseł LO Kock
Jakub Mitura ZSZ
Kamil Mitura ZSZ Kock
Jakub Karasek G. Kock
Kacper Małkiewicz ZSZ 1 Dęblin
Jakub majcher ZSZ 1 Dęblin
Kamil Dadej LO Pruszków
Mateusz Mitura

 

 

 

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG CHŁOPCÓW 2001/2000

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA/KLUB

Piotr Barwiński Nefryt Lubartów
Bartosz Wereda PG 6 Siedlce
Dominik Kubaj PG 6 Siedlce
Mateusz Czeladka G. Ostrówek
Jakub Dobosz G. Kock
Filip Sikorski G. Kock
Kacper Majcher G. Kock
Grzegorz Nowakowski G. Kock
Hubert Król G. Wola Gułowska
Jakub Bujak G. Kock
Mateusz Kaznowski G. Kock
Oskar Partyka G. Kock
Damian Milczarczyk G. Wola Gułowska
Krystian Gruba G. Kock
Michał Białek G. Poizdów
Sebastian Pawłowski G. Kock
Damian Majewski G. Kock
Sebastian Dadej G. Kock
Adrian Oliwniak G. Kock
Michał Morawik G. Kock
Jakub Trykacz G. Kock
Mateusz Sikora G. Kock
Mateusz Golonka G. Kock
Patryk Mitura G. Poizdów
Marek Kusyk G. Kock
Tomasz Wójtowicz G. Kock
Jakub Czajka G. Kock
Arkadiusz Pożarowszczyk G. Kock
Mikołaj Sikora G. Kock
Michał Niedziela G. Kock
Jakub Woliński G. Kock
Igor Morawik G. Kock
Karol Kępa G. Kock
Szymon Kucharuk G. Kock
Oskar Kowalczyk G. Kock
Grzegorz Bilski G. Kock
Maciej Cybulski G. Kock

 

 

 

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG CHŁOPCÓW 2002

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA/KLUB

Mateusz Kiliszek Kajda Athletics Team
Damian Grzyb Kajda Athletics Team
Krzysztof Stefański G. Firlej
Kacper Gawryluk LKS Flis Leszkowice
Wiktor Banach G. 4 Siedlce
Arkadiusz Sikorski G. Kock
Paweł Sokołek G. Poizdów
Cezary Pożarowszczyk G. Kock
Bartosz Zieliński G. 2 Lubartów
Kacper Rogala G. Firlej
Szymon Drewienkowski G. Kock
Marek Boreczek G. Kock
Adam Pożarowszczyk G. Wola Skromowska
Jakub Korgol G. Kock
Kacper Pożarowszczyk G. Kock
Dawid Pawłowski G. Kock
Mateusz Kalbarz G. Kock

 

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG CHŁOPCÓW 2003/2004

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA/KLUB

Kacper Koziej LKS Flis Leszkowice
Adam Cybula SP Wola Gułowska
Jakub Lipski SP Kock
Jakub Skałecki SP Poizdów
Marek Mitura SP Poizdów
Kacper Kieliszek Kajda Athleitcs Team
Marek Gruchoła SP Białobrzegi
Mateusz Szmajda SP Kock
Szymon Haba SP Samoklęski
Bartosz Andrzejkiewicz SP Kock
Patryk Pożarowszczyk SP Kock
Damian Góra SP Wola Osowińska
Adam Ebert SP Kock
Arkadiusz Kowalczyk SP Kock
Arkadiusz Kruczek SP Kock
Sebastian Zabielski SP Kock
Kamil Grzywacz SP Kock
Grzegorz Byczek SP Kock
Jakub Wojtaszek SP Poizdów
Robert Okoń SP Kock
Mateusz Gruba SP Kock
Mateusz Guz SP Białobrzegi
Maksymilian Mazurek SP Samoklęski
Damian Haba SP Samoklęski
Jakub Latek SP Wola Osowińska
Mateusz Stefaniak SP Kock
Kacper Prandl SP Kock
Tomasz Czarnota SP Kock
Damian Rodak SP Kock
Grzegorz Greber SP Kock
Filip Śmieciński SP Kock
Adrian Niedziela SP Białobrzegi
Jakub Kucharuk SP Kock

 

 

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG CHŁOPCÓW 2005/2006

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA/KLUB

Jędrzej Kolasa SP Urszulin
Marcel Bazylczuk SP 11 Siedlce
Eryk Banach SP 11 Siedlce
Patryk Majerek SP Kock
Miłosz Dajek SP Kock
Kacper Moskwiak SP Gręzówka
Kacper Niedziela SP Kock
Michał Koniczyński SP Samoklęski
Szymon Nowaczek SP Samoklęski
Maciej Skup SP 11 Siedlce
Jakub Skup SP 11 Siedlce
Alan Woźniak SP 11 Siedlce
Szymon Kwaśniewski SP 11 Siedlce
Michał Grabczak SP 11 Siedlce
Krzysztof Nowaczek SP Samoklęski
Jacek Gruchoła SP Białobrzegi
Paweł Padała SP Samoklęski
Kacper Gorzkowski SP 11 Siedlce
Przemek Wawruch SP Poizdów
Adrian Czajka SP Kock
Bartosz Dobosz SP Kock
Hubert Nowak SP 11 Siedlce
Łukasz Bylina SP Kock
Ernest Przestrzelski SP 11 Siedlce
Arkadiusz Lemieszek SP Poizdów
Kamil Wójtowicz SP Kock
Paweł Syta SP Kock
Arkadiusz Beczek SP Wola Gułowska
Igor Mioduchowski SP Wola Gułowska
Krystian Kaznowski SP Kock
Mikołaj Korzeniowski SP Samoklęski
Bartosz Oliwniak SP Kock
Kacper Cabaj SP 11 Siedlce
Piotr Cybulski SP Kock
Oliwier Latek SP Kock
Szymon Guz SP Kock
Filip Kułak SP 175 Warszawa
Kamil Och SP Kock
Łukasz Paszkowski SP Kock
Kacper  Wawerek SP Kock
Dawid Dalczyński SP Kock
Bartosz Reszka SP Kock
Maciej Krzewniak SP 11 Siedlce
Wojciech Haba SP Samoklęski
Szymon Wolski SP Samoklęski
Kacper Różycki SP Kock
Kacper Goral SP Kock
Adam Bociek SP Białobrzegi
Przemysław Facon SP Domaszewnica
Kacper Jeleń SP Kock
Patryk Prandl SP Kock

 

 

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG CHŁOPCÓW 2007/2008

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA/KLUB

Piotr Kłoda SP w Burcu
Mateusz Ilczuk SP 11 Siedlce
Dawid Fiborek SP Poizdów
Maciej Jasiński SP Kock
Konrad Wojtaszek SP Poizdów
Dawid Maślak Kajda Athletics Team
Jacek Gruchoła SP Białobrzegi
Marcel Skwara SP Kock
Kamil Brygoła SP Białobrzegi
Marcin Cękała SP Poizdów
Kamil Mitura SP Kock
Paweł Guz SP Kock
Piotr Guz SP Kock
Hubert Piądłowski SP Kock
Krystian Gomoła SP Kock
Norbert Gruba SP Białobrzegi
Artur Siwek SP Kock
Adam Byczek SP Kock
Jakub Jasiński SP Kock
Paweł Osik
Michał Mitura
Mateusz Kowalski SP Kock
Jakub Jurek SP Kock
Maciej Wesołowski SP Wola Gułowska
Bartosz Kucio SP Kock
Szymon Mitura SP Kock
Przemek Celiński SP Kock
Krystian Latek SP Kock
Marceli Oleszczak SP 43 Lublin
Jakub Mitura SP Kock
Jan Pełka SP Kock

 

 

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH NA WÓZKACH

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA/KLUB

Anna Mitura SP Kock
Barbara Mitura SP Kock

 

 

 

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: DZIECI NAJMŁODSZYCH

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA/KLUB

Bartłomiej Latek SP Kock

 

 

 

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG DZIEWCZĄT 1996/1999

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA/KLUB

Natalia Sobiczewska 4 LO Siedlce
Paula Siedlanowska ZSP Radzyń Podlaski
Paulina Boreczek T. Wola Osowińska
Katarzyna Kusyk AWF Biała Podlaska
Paulina Ligęza ZSP Niemce
Aleksandra Blicharz LO Kock
Patrycja Sowisz ZSP Radzyń Podlaski
Dominika Kaczorek LO Kock

 

XX OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG DZIEWCZĄT 2001/2000

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA/KLUB

Julia Maksymiuk PG 6 Siedlce
Aleksandra Dębska PG 6 Siedlce
Katarzyna Kocot G. Urszulin
Ewelina Mtrus Nefryt Luabrtów
Martyna Och G. Kock
Maja Och G. Kock
Cybul Patrycja G. Kock
Izabela Nadolna G. Poizdów
Patrycja Kowalczyk G. Kock
Weronika Kutnik G. Kock
Klaudia Czajka Kajda Athletics Team
Weronika Mitura G. Kock
Ewelina Kuć G. Kock
Gabriela Futera G. Kock
Kinga Kulik G. Kock
Klaudia Mitura G. Kock
Rozalia Sowisz G. Kock
Patrycja Majcher G. Kock
Magdalena Lemieszek G. Kock
Monika Mitura G. Kock
Natalia Czarnecka G. Kock
Stefaniak Natalia
Alicja Sikorska G. Kock
Kinga Sobolewska G. Kock
Aleksandra Ściseł G. Kock
Natalia Mitura G. Kock
Kornelia Partyka G. Kock
Weronika Czechowska G. Kock
Małgorzata Sobolewska G. Kock
Martyna Gruba G. Kock
Agnieszka Sidor G. Kock
Konstancja Bałażyk G. Kock
Patrycja Niedziela G. Kock
Julia Sobolewska G. Kock

 

 

 

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG DZIEWCZĄT 2002

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA/KLUB

Patrycja Łukasiewicz Nefryt Lubartów
Marta Załecka G. Urszulin
Amelia Gruchoła G. Kock
Agnieszka Brodowska G. Wola Gułowska
Patrycja Czajka Kock
Klaudia Turowska G. Kock
Natalia Tratkiewicz Kajda Athletics team
Weronika Mitura G. Poizdów
Wiktoria Skałecka G. Poizdów

 

 

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG DZIEWCZĄT 2003/2004

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA/KLUB

Oliwia Zielińska SP 3 Nefryt
Gabriela Guz SP Poizdów
Zuzanna Janczara LKS Flis Leszkowice
Patrycja Głodek Kajda Athletics Team
Małgorzata Gałan SP 43 Lublin
Weronika Pszczoła SP Brzeziny
6 Martyna Kołodziejczuk SP Kock
Zofia Myślińska SP 9 Siedlce
Aleksandra Czajka Team Athletics Team
Wiktoria Partyka SP Kock
Patrycja Maślak Team Athletics Team
Anna Jędrych SP Wola Gułowska
Aleksandra Kowal SP 9 Siedlce
Dominika Niedziela SP Kock
Oliwia Całka SP Kock
Angelika Filipowicz SP Samoklęski
Ola Salwa SP Poizdów
Daria Jabłońska SP Kock
Karolina Wójcik SP 9 Siedlce
Aleksandra Bujek SP Kock
Dominika Kutnik SP Kock
Klaudia Filipek SP Kock
Natalia Ciszewska SP Kock
Izabela Białek SP Kock
Aleksandra Lemieszek SP Poizdów
Dominika Greber SP Kock
Karolina Król Team Athletics Team
Patrycja Dajek SP Poizdów
Julia Fiborek SP Poizdów
Klaudia Buczyńska SP Samoklęski
Sylwia Majewska SP Kock
Julia Wojciechowska SP Poizdów
Martyna Sobolewska SP Kock
Magdalena Czajka SP Kock
Łucja Pietrzak SP Wola Gułowska
Amelia Naróg SP Kock
Julia Trykacz SP Kock
Wiktoria Cybul SP Kock
Aleksandra Więch SP Kock
Ewelina Węgrzynowicz SP Białobrzegi
Weronika Antoniak SP Samkolęski
Weronika Och SP Kock
Kinga Pożarowszczyk SP Białobrzegi
Katarzyna Nakonieczna SP Kock
Amelia Wróblewska SP Kock
Paulina Mitura SP Kock
Weronika Lizut SP Kock
Ewa Węgrzynowicz SP Kock
Joanna Och SP Kock
Julia Różycka SP Kock
Joanna Kożuchowska SP Kock
Magdalena Kaznowska SP Kock
Natalia Bilska SP Kock
Łucja Borek SP Kock
Izabela Jarosz SP Kock
Zuzanna Trykacz SP Kock

 

 

 

 

 

 

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG DZIEWCZĄT 2005/2006

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA/KLUB

Marianna Gałan SP 43 Lublin
Milena Jazurek SP Wola Gułowska
Gabriela Czeladka SP Dębica
Magdalena Sinikiewicz SP 11 Siedlce
Anna Obercich SP 11 Siedlce
Paulina Sikorska SP Kock
Natalia Skałecka SP Poizdów
Maja Dzido SP Wola Gułowska
Nikola Maślak Kajda Athletics Team
Zofia Pietrzak SP 11 Siedlce
Ewa Radzikowska SP 11 Siedlce
Klaudia Niepogoda SP 11 Siedlce
Dominika Górna SP Samoklęski
Paulina Omelańczuk SP Wola Gułowska
Klaudia Wójtowicz SP Samoklęski
Zuzanna Guz SP Poizdów
Wiktoria Kociuba SP Urszulin
Mariola Mitura SP Poizdów
Wiktoria Kopciuch SP Kock
Natalia Wójtowicz SP Samoklęski
Maja Mitura SP Kock
Sylwia Orłowska SP Poizdów
Magdalena Góźdź SP Samoklęski
Aleksandra Ciszewska SP Poizdów
Zuzanna Wójtowicz SP Kock
Emilia Turowska SP Kock
Magdalena Filipek
Julia Leszczyńska SP Kock
Martyna Sekuła SP Białobrzegi
Martyna Golonka SP Kock
Julia Badurowicz SP Kock
Wiktoria Czerska SP Kock
Karolina Ciszewska SP Kock
Oliwia Cybul SP Kock
Julia Kordecka SP 11 Siedlce
Martyna Przystupa SP Kock
Aleksandra Siwek SP Kock
Nikola Wróblewska SP Kock
Wioleta Kucio SP Kock
Zuzanna Cybul SP Kock
Angelika Krawczyk
Maja Pożarowszczyk SP Kock

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: DZIEWCZĘTA – 2007/2008

MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/KLUB
l. Alicja Andrzejkiewicz SP Kock
2. Natalia Klębowska SP Kock
3. Oliwia Konarska SP Kock
4. Gabriela Walczewska Poizdów
5. Amelia Wawerek SP Kock
6. Bogumiła Wójcicka SP Kock
7. Agata Dadej Pruszków
8. Dominika Król Kajda Athletics Team
9. Julia Kowalska SP Kock
10. Hanna Kusyk SP Kock
l 1. Martyna Czechowska SP Kock
12. Ewelina Żelazek SP Kock
13. Oliwia Dobek SP Kock
14. Natalia Białek SP Kock
15. Natasza Przestrzelska SP 11 Siedlce
16. Kalina Poziemska SP Kock
17. Joanna Nakonieczna SP Kock
18. Magdalena Prandl SP Kock
19. Amelia Łyś SP 11 Siedlce
20. Gabriela Szelech SP Kock
21. Gabriela Sikorska SP Kock
22. Zuzanna Kruczek Białobrzegi
23. Gabriela Niedziela SP Kock
24. Agata Kłoda Burek
25. Aleksandra Czajka SP Kock
26. Martyna Białek SP Kock
27. Luiza Partyka SP Kock
28. Amelia Majcher SP Kock
29. Weronika Pudlak Wola Skromowska
30. Oliwia Romanowska SP Kock
31. Anna Przystupa SP Kock
32. Natalia Gomoła Poizdów
33. Dorota Śmiecińska SP Kock
34. Nina Cieryt SP Kock
35. Michalina Naróg SP Kock
36. Weronika Kwaśna SP Kock
37. Gabriela Ostrysz SP Kock

 

 

 

 

 

 

XXI OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE

PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA

KATEGORIA: BIEG PRZEDSZKOLAKA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

SZKOŁA/KLUB

Natasza Przestrzelska Siedlce
Igor Latek Przedszkole Kock
Wioleta Szpyra Przedszkole Kock
Zuzanna Kopciuch Przedszkole Kock
Bartosz Walczewski Poizdów
Filip Śmieciński Przedszkole Kock
Maja Trojak Przedszkole Kock
Paweł Guz Przedszkole Kock
Jakub Wawerek Przedszkole Kock
Maja Czwojda Lublin
Malwina Fiborek Przedszkole Kock
Hubert Paszkowski Przedszkole Kock
Magda Bylina Przedszkole Kock
Martyna Żelazek
Sebastian Romanowski Przedszkole Kock
Aleksandra Goral Przedszkole Kock
Paulina Żelazek Przedszkole Kock
Maja Latek  Przedszkole Kock
Adam Jurkiewicz Przedszkole Kock
Szymon Cieryt Przedszkole Kock
Marcysia Reszka Przedszkole Kock
Wojciech Brygoła Przedszkole Kock

 

 

 

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com