Wycieczka  najmłodszych zawodników Polesia Kock na mecz ekstraklasy piłki nożnej Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok

Wycieczka najmłodszych zawodników Polesia Kock na mecz ekstraklasy piłki nożnej Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok

Posted by

W dniu 17.10.2015r. odbyła się wycieczka  do Łęcznej na mecz ekstraklasy piłki nożnej Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok.   W wycieczce wzięli udział trampkarze młodsi Polesia Kock którzy mieli możliwość wyprowadzania drużyn.    Celem wycieczki było podniesienie poziomu kultury kibicowania i bezpieczeństwa na sportowych imprezach masowych, wzbudzenie aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży, propagowanie „zdrowej” rywalizacji, właściwego zachowania się na obiektach sportowych i kulturalnego dopingowania,  propagowanie zdrowego stylu życia, a także wdrażanie młodzieży do czynnego spędzania wolnego czasu. Ogólnie wrażenia uczniów były bardzo pozytywne. Był to radośnie spędzony  wieczór. Uczniowie przekonali się naocznie, że kibicowanie na meczu piłki nożnej może być przyjemne i wbrew obiegowym opiniom bezpieczne. Wycieczka miała charakter integracyjny jako alternatywna forma spędzenia wolnego czasu.

Po meczu pozostały dobre wspomnienia i zdjęcia z zawodnikami. Organizację wyjazdu oraz opiekę na mecz zapewnili nauczyciele wychowania fizycznego – Paweł Sobolewski i Jacek Skwara.

DSC_6034 (Copy) DSC_6040 (Copy) DSC_6045 (Copy) DSC_6050 (Copy) DSC_6053 (Copy) DSC_6055 (Copy) DSC_6057 (Copy) DSC_6060 (Copy) DSC_8438 (Copy) DSC_8441 (Copy)

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com