Wyniki X Festiwalu Pieśni Patriotycznej

Wyniki X Festiwalu Pieśni Patriotycznej

Posted by

Protokół z posiedzenia komisji konkursowej X Festiwalu Pieśni PatriotycznejJury w składzie: Zbigniew Czuryło (dyr PSM w Radzyniu Podlaskim) – przewodniczący, Ewa Zagórska (PSM w Radzyniu Podlaskim) i Sylwia Dmowska (Dom Kultury w Kocku) po wysłuchaniu 35 prezentacji postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:  W kategorii szkół podstawowych (25 uczestników):

I miejsce – Patrycja Maik (SP 3 we Włodawie, instruktorki Małgorzata Błażejczyk i Renata Ślązak)

II miejsce – Klaudia Borejko (SP 5 w Łukowie i Studio Wokalne FEVER, instruktor Magdalena Hymos-Sulej)

III miejsce – Anna Aftyka (SP 3 w Lubartowie, instruktor Emilia Sobczak-Chudzik)

wyróżnienia – Lidia Bielawska (SP 3 w Lubartowie, instruktor Emilia Sobczak-Chudzik), Aleksandra Nawara (SP w Kocku, instruktorki Jolanta Nawara i Magdalena Konarska), Sylwia Purzycka (SP 1 w Łukowie, instruktor Anna Pudełek)

nagrody specjalne dyrektora Domu Kultury w Kocku: Gabrysia Łukasik (SP 1 Łukowie, instruktor Przemysław Oskroba) i Lidia Bielawska.

W kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (10 uczestników):

I miejsce – Dominika Bugajska (MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim, instruktor Ryszard Góra)

II miejsce – Julia Kuzyka (G 32 w Białymstoku, instruktor Marcin Ozga)

III miejsce – Sylwia Baran (G w Adamowie, instruktor Marek Józwik)

wyróżnienia – Wiktoria Janek (G 1 w Lubartowie, instruktor Marta Oniśk), Laura Kulenty (G w Ulanie Majoracie, instruktor Magdalena Dziurdziak)

GRAND PRIX Festiwalu – Martyna Massalska (LO przy ZSP w Niemcach, instruktorki Agnieszka Wójcik i Anna Massalska)

Ponadto dyrektor Domu Kultury zaprosił do udziału w koncercie laureatów Grzegorza Bilskiego (G Kock), Katarzynę Guz (G Poizdów) i Julię Trykacz (SP Kock).

044 052 079  DSC_0001 DSC_0003 DSC_0005 DSC_0007 DSC_0008 DSC_0013 DSC_0016 DSC_0019 DSC_0021 DSC_0027 DSC_0033 DSC_0084

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com