XIV Przegląd Teatrzyków Dziecięcych

XIV Przegląd Teatrzyków Dziecięcych

Posted by

19 maja 2016 r. odbył się XIV Przegląd Teatrzyków Dziecięcych, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. gen. Franciszka Kleeberga. Przegląd odbywa się corocznie, począwszy od 2003 roku. Od początku istnienia jest wydarzeniem integrującym dzieci, młodzież i nauczycieli. Podczas przeglądu dominowały spektakle o tematyce baśniowej, zrealizowane na podstawie znanych i lubianych przez wszystkie dzieci utworów. Na scenie pojawiły się baśniowe  postacie, królewny, czarownice, krasnoludki. Barwne scenografie oraz piękne kostiumy pomogły widzom przeglądu przenieść się w czarodziejski świat.

Po obejrzeniu 4 konkursowych przedstawień teatralnych jury w składzie: p. Adam Świć, p. Sylwia Dmowska postanowiło przyznać następujące nagrody: I nagroda: grupa teatralna ze Szkoły Podstawowej  w Poizdowie za spektakl „Gdzie jesteś, Emilko?”, grupa teatralna „Inna Bajka”  ze Szkoły Podstawowej  w Kocku za przedstawienie „Królewna Śmieszka”.

II nagroda: grupa teatralna „Promyk” ze Szkoły Podstawowej w Woli Skromowskiej  za przedstawienie „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, grupa teatralna „Echo”  z Niepublicznej Szkoły Podstawowej  w Białobrzegach za przedstawienie „Nie tak dawno w Bajkolandii”. Nagrody indywidualne otrzymali: Zuzanna Guz, Adrian Niedziela, Kinga Pożarowszczyk, Kalina Poziemska, Michalina Kułak, Emilia Mitura, nagroda grupowa dla 6 krasnoludków ze spektaklu „Królewna Śmieszka”.

FOTO1 (Copy) FOTO2 (Copy) FOTO3 (Copy) FOTO4 (Copy) FOTO5 (Copy) FOTO6 (Copy) FOTO7 (Copy) FOTO8 (Copy) FOTO9 (Copy) FOTO10 (Copy) FOTO11 (Copy) FOTO12 (Copy) FOTO13 (Copy) FOTO15 (Copy)

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com