Złoto dla Kocka

Złoto dla Kocka

Posted by

W dniu 8.03.2016r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. Tytułu mistrzowskiego broniły  gimnazjalistki z Kocka. Jak się okazało w trakcie rozgrywek nasze dziewczęta były poza zasięgiem drużyn z naszego powiatu, wygrywając  wysoko w poszczególnych setach nie dając przeciwniczkom żadnych złudzeń kto jest lepszy. W finale  udział wzięło sześć szkół gimnazjalnych z powiatu lubartowskiego. Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup , gdzie grały systemem „ każdy z każdym” , a następnie zwycięzcy grup grali o miejsce I i II , a zespoły które zajęły miejsca drugie w grupach grały o miejsca III-IV.
Przebieg rywalizacji:
Grupa A
1.G Ostrów Lub. – G Abramów 2:0
2 G Abramów – G Uścimów 2:0
3.G Ostrów Lub.-  G Uścimów 2:0
Grupa B
4.G Skrobów – G Kock 0:2
5.G Kock – G Poizdów 2:0
6.G Skrobów – G Poizdów 1:2
Mecz o I miejsce
BI – AI
G Kock – G Ostrów Lub. 2:0 (25:10), (25:11)
Mecz o miejsce III
BII – AII
G Abramów – G Poizdów  0:2 (20:25),(22:25)
Klasyfikacja końcowa:
I.G  Kock- trener J. Kucharuk
II.G  Ostrów Lub. Trener W. Kłoda
III.G Poizdów op. K. Oleszczak
IV.G  Abramów J. Karpiński
V-VI .G Skrobów, G. Uścimów
Drużyna z G w Kocku wystąpiła w następującym składzie:  G. Futera, K. Białek, K. Gomoła, Weronika Mitura, S. Ściseł, M, Lemieszek, P. Majcher, M. Och, Martyna Och, E. Gruba.
Mistrzostwa podsumowała  wicedyrektor p. Renata Czajka wręczając drużynom pamiątkowe puchary za miejsca I-III oraz dyplomy za miejsca I-VI. Sędzią głównym zawodów był nauczyciel wf M. Kułak
Drużyna z G w Kocku wygrywające Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego zapewniła sobie udział w zawodach rejonowych w Puławach w dniu 18,03.2016r.  Siatkarkom życzymy dalszych sukcesów.

SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG SAMSUNG

Comments are closed.

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com