Ikony boczne
Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

50 lat razem

13 października 2017

W dniu 12 października 2017r. w Domu Kultury w Kocku odbyła się uroczystość 50-cio lecia Pożycia Małżeńskiego. Z okazji jubileuszu zostały przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej medale 6-ciu parom. Podczas uroczystości Burmistrz Miasta Kock Pan Tomasz Futera dokonał dekoracji medalami czterech par, kwiaty oraz kosze z upominkami zostały wręczone z rąk Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kocku Pana Marka Futerę. Dwóm parom którym nie udało się dotrzeć na uroczystość medale oraz prezenty zostaną wręczone w domu.
Pary, które otrzymały odznaczenie to :
1. Tadeusz i Irena Czajkowie zam. Białobrzegi
2. Mieczysław i Janina Kowalczykowie zam. Górka
3. Tadeusz i Jadwiga Nicponiowie zam. Kock
4. Waldemar i Wanda Nicponiowie zam. Kock
5. Józef i Teodozja Partykowie zam. Annopol
6. Bohdan i Wanda Przystupowie zam. Kock

Po oficjalnej części uroczystości Jubilacji pozostali na poczęstunku gdzie Burmistrz Miasta Kock Pan Tomasz Futera wzniósł uroczysty toast w intencji naszych Jubilatów.
Uroczystego charakteru Jubileuszu dopełnił występ przedszkolaków, grupy prowadzonej przez Panią Ilonę Trojak z Niepublicznego Przedszkola w Kocku oraz występ Pana Mateusza Obroślaka i Pani Moniki Szymczyk.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim parom za przyjęcie zaproszeń oraz przybycie na uroczystość. Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, pogody ducha oraz opieki ze strony najbliższych na przyszłe lata życia.