Ikony boczne
Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

Jubileusz 101 urodzin Tadeusza Świcia

1 maja 2016

W sobotę 23 kwietnia 2016r. mieszkaniec gminy Kock  Pan Tadeusz Świć ukończył 101 lat życia. W związku z tym pięknym Jubileuszem w dniu 25 kwietnia 2016 roku z wizytą do Zacnego Jubilata przybyli: Pan Tomasz Futera – Burmistrz Miasta Kock i  Pani Lidia Sielezińska – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

W uroczystości uczestniczyła rodzina Dostojnego Jubilata.

Składanie życzeń rozpoczął Pan Tomasz Futera Burmistrz Miasta Kock.  Powiedział, że 101-sze urodziny to piękna i skłaniająca do zadumy rocznica. Oznacza wszak ponad cały wiek wypełniony codziennymi radościami i troskami, ale także pracą i poświęceniem dla dobra bliskich. Życzył Panu Tadeuszowi długich lat życia w dobrym zdrowiu oraz, aby każdy kolejny dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób najbliższych. Pan Burmistrz wręczył list gratulacyjny od Urzędu Miejskiego oraz upominek, a także zwracając się do Szanownego Jubilata wyraził radość, że widzimy go w dobrym zdrowiu.

Do życzeń złożonych Jubilatowi przez Pana Burmistrza dołączyła się: Pani Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Lidia Sielezińska, która wraz z przekazanymi życzeniami wręczyła Jubilatowi  bukiet kwiatów.

Dopełnieniem uroczystości jubileuszowej był tort urodzinowy i uroczysty szampan. Po złożeniu życzeń goście wraz z rodziną Jubilata wspominali dawne dzieje.

Życzymy, aby kolejne lata mijały Panu w atmosferze miłości i wsparcia, niech każda chwila będzie dla Pana źródłem szczęścia, spokoju i zdrowia.

DSC_0337 (Copy) DSC_0340 (Copy)