Ikony boczne
Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

Kockie złotka

1 kwietnia 2019

W dniu 30.03.2019r. KS Polesie Kock był organizatorem Wiosennego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt.

W  turnieju udział wzięły trzy zespoły dziewcząt: SP Abramów, SP4  Łuków oraz dziewczęta z SP Kock reprezentujące barwy KS Polesie. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Pierwszy mecz wygrały zawodniczki KS Polesie 2:0 z Drużyną SP4 Łuków.  W drugim meczu górą okazały się zawodniczki SP4 Łuków pokonując SP Abramów 2:1.  Najbardziej emocjonujący i zacięty okazał się mecz trzeci pomiędzy KS Polesie, a SP Abramów, który decydował o tym która drużyna stanie na najwyższym stopniu podium. Po pierwszej odsłonie bliżej głównego trofeum były zawodniczki z SP Abramów wygrywając na przewagi po bardzo wyrównanej i zaciętej grze 28:26. W drugim secie do gry poderwała koleżanki Ewa Węgrzynowicz która swoją skuteczną zagrywką i bardzo dobrą grą w obronie poprowadziła drużynę do zwycięstwa 25:17, doprowadzając do tie break’a.  W tie break’u dominowały już zawodniczki z KS Polesie wygrywając pewnie 15:9.

Drużyny za swoje zmagania otrzymały dyplomy, a wszystkie zawodniczki pamiątkowe medale ufundowane przez KS Polesie Kock.

KS Polesie wystąpiła w następującym składzie: E. Węgrzynowicz, I. Białek, A. Świć, N. Ciszewska,  P. Guz, J. Trykacz, D. Kutnik, J. Różycka, M. Sobolewska, D. Jabłońska.  Trenerem drużyny jest Janusz Kucharuk.