Ikony boczne
Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

Kolejny sukces naszych szachistów!

28 listopada 2018

13 listopada 2018r. w LOK w Lubartowie obyły się Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Szachach Drużynowych. W kategorii „Igrzyska Młodzieży” drużyna w składzie: Magdalena Czajka z kl.VIIIb, Ewa Węgrzynowicz IIIB, Tomasz Czarnota IIIB i Jakub Kucharuk VIIIa zajęła

I m-ce wygrywając wszystkie mecze.

Tym samym wywalczyli awans na Mistrzostwa Wojewódzkie, które odbędą się 12 grudnia w Tomaszowie Lubelskim .To drugi awans uczniów naszej szkoły na zawody wojewódzkie, poprzedni w 2016r.

Bardzo dobrze wypadli też młodsi szachiści w kategorii „Igrzyska Dzieci” ustępując tylko lubartowskiej 3-ce zajęli II m-ce. Wystąpili w składzie: Joanna Nakonieczna kl. VIa, Patryk Bujek kl. IVC, Dawid Bujek kl. Vc i Kacper Goral kl. VIa.

25 listopada 2018r. odbył się w Woli Skromowskiej Turniej Szachowy o puchar Wójta Gminy Firlej na którym nie zabrakło zawodników z Kocka. Na 88 startujących zawodników

nawet z kategorią I nasi wypadli bardzo dobrze. Najwyższą pozycję zajął Jakub Kucharuk -17 w klasyfikacji ogólnej (5 wygranych) i IV w kategorii; Tomek Czarnota -21 i II w kat.; Ewa Węgrzynowicz -24 i IV w kat. wiekowej. Kacper Goral -V w kat., Bujek Dawid -IV , Bujek Patryk – II w kat. uplasowali się w górnej połówce tabeli wygrywając po 4 partie.