Facebook Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

Komunikat XXIV Ogólnopolskich Biegów Pamięci Gen. Franciszka Kleeberga

25 października 2018

Wyniki z XXIV biegu Pamięci Gen. Franciszka Kleeberga Komunikat XXIV Ogólnopolskich Biegów Pamięci Gen. Franciszka Kleeberga Kock, dn. 06.10.2018r.
Organizator: Szkoła Podstawowa w Kocku Urząd Miejski w Kocku
Dyrektor Biegu: Renata Czajka
Sędzia Główny: Janusz Kucharuk, Paweł Sobolewski
Starter: Michał Kułak
Sędzia trasy: Wojciech Szpyra
Sędzia mety :Grzegorz Sikorski, Jacek Skwara, Paweł Szczotka
Komentator:A. Śnieżko,E. Wójcicka-Mitura,K. Sobich –Kułak
Trasa-Asfalt
Temperatura powietrza-18 C
Sponsorzy: Gospodarstwo Rybackie w Kocku p. Mariana Rapacewicza
Firma Handlowa-KOMA p. Mirosława Kozy

XXIV OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA KATEGORIA: BIEG SKRZATA
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO Rok urodzenia
l. Miłosz Czarnecki 2014
2. Klaudia Anyszek 2015
3. Aleksandra Mitura 2014
4. Kaja Czwojda 2016
5. Julia Sikorska 2016
6. Filip Skwara 2015
7. Marcel Niedziela 2014
8. Jakub Dejryng 2015
9. Mateusz Pachała 2015
10. Hanna Sidor 2014
10. Mikołaj Wilczyński 2016
11. Jan Brygoła 2016
12. Michalina Król 2015
13. Jan Rohde 2016

XXIV OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA KATEGORIA: bieg PRZEDSZKOLAKA 2012/2013
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/KLUB
l. Dominik Anyszek SP Poizdów
2. Bartłomiej Latek Przedszkole Wola Skromowska
3. Aleksy Marczak SP Wola Gułowska
4. Dominika Jabłońska SP Poizdów
5. Mikołaj Naróg Przedszkole
6. Marcel Szpyra Przedszkole w Kocku
7. Marcelina Kratiuk Przedszkole w Kocku
8. Agata Gaworska Przedszkole w Kocku
9. Aleksander Pożarowszczyk SP Poizdów
10. Aleksandra Wilczyńska Przedszkole
11. Patryk Majewski SP Kock
12. Jakub Siwek SP Kock
13. Dominik Pachała Przedszkole
14. Maciej Bilski Przedszkole
15. Natalia Kasprowicz Przedszkole
16. Daniel Bajerski Przedszkole
17. Maciej Pożarowszczyk SP Poizdów
18. Agata Sikorska Przedszkole
19. Hanna Sikora Przedszkole
20. Iga Żelazek Przedszkole
21. Oskar Kucio
22. Zofia Rumatowska

XXIV OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA KATEGORIA: DZIEWCZĘTA – 2010/2011
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/KLUB/
l. Maja Czwojda SP Lublin
2. Oliwia Skałecka SP Poizdów
3. Paulina Żelazek SP Kock
4. Martyna Żelazek SP Kock
5. Hanna Pawlak SP Kock
6. Natalia Czajka SP Kock
7. Maja Król SP Kock
8. Sabina Kozioł SP Kock
9. Martyna Guz SP Kock
10. Marcjanna Reszka SP Kock
l 1. Martyna Mazur SP Kock
12. Mila Król SP Kock
13. Aleksandra Lizut SP Kock
14. Anna Szczepańska SP Kock

15. Maja Zagrodna SP Kock
16. Marta Mitura SP Kock
17. Katarzyna Kalbarz SP Kock
18. Wiktoria Anyszek SP Kock
19. Oliwia Gruba SP Kock
20. Michalina Sobolewska SP Kock
21. Hanna Stachurska SP Poizdów
22. Julia Kłos SP Kock
23. Martyna Szymona SP Kock
24. Patrycja Ściślak SP Kock
25. Zuzanna Och SP Kock
26. Martyna Szczotka SP Kock
27. Malwina Ostasz SP Kock
28. Wiktoria Mitura SP Kock

XXIV OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA KATEGORIA: CHŁOPCÓW – 2010/2011
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/KLUB/
l. Ireneusz Orłowski SP Poizdów
2. Bartosz Walczewski SP Poizdów
3. Hubert Paszkowski SP Kock
4. Marcel Żelazek SP Kock
5. Sebastian Romanowski SP Kock
6. Filip Wilczyński SP Lublin
7. Szymon Gaworski SP Kock
8. Piotr Rapacewicz SP Kock
9. Wojciech Pożarowszczyk SP Kock
10. Konrad Siwek SP Białobrzegi
l 1. Michał Zagólski SP Firlej
12. Wojciech Brygoła SP Kock
13. Patryk Rynn SP Kock
14. Adam Sieleziński SP Kock
15. Jan Szelech SP Kock
16. Bartosz Ściseł SP KockSP
17. Mateusz Badurowicz SP Kock
18. Patryk Całka SP Kock
19. Maciej Och SP Kock
20. Piotr Pożarowszczyk SP Kock
21. Wiktor Sidor SP Kock
22. Kacper Krawczyk SP Kock
23. Piotr Stasiak SP Kock
24. Gabriel Baka SP Kock
25. Bartosz Siwek SP Kock
26. Łukasz Pożarowski SP Kock
27. Antoni Kasprowicz SP Kock

XXIV OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA KATEGORIA: DZIEWCZĄT 2008/2009
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/KLUB/
l. Wioleta Szpyra SP Kock
2. Gabriela Niedziela SP Kock
3. Żaneta Cybulska SP Poizdów
4. Ewelina Żelazek SP Kock
5. Oliwia Kula SP Poizdów
6. Gabriela Cybul SP Wola Skromowska
7. Gabriela Kornatowska SP Poizdów
8. Amelia Wawerek SP Kock
9. Maja Trojak SP Kock
10. Natalia Kruczek SP Poizdów
l 1. Alicja Szumlewicz SP Wola Gułowska
12. Polak Julia SP Adamów
13. Kalina Poziemska SP Kock
14. Emilia Bogusz SP Adamów
15. Zuzanna Kopciuch SP Kock
16. Weronika Pieróg SP Kock
17. Joanna Nakonieczna SP Kock
18. Katarzyna Guz SP Poizdów
19. Gabriela Sikorska SP Kock
20. Natalka Rogala SP Wola Skromowska
21. Katarzyna Guz SP Kock
22. Blanka Kapała SP Kock
23. Anna Przystupa SP Kock
24. Joanna Mitura SP Kock
25. Marta Guz SP Poizdów
26. Luiza Partyka SP Kock
27. Aleksandra Czajka SP Kock
28. Natalia Kula SP Kock
29. Zuzanna Leszczyńska SP Kock
30. Kinga Pieróg SP Kock
31. Kornelia Piecyk SP Kock
32. Michalina Naróg SP Kock
33. Helena Rumatowska
34. Malwina Fiborek SP Kock
35. Emilia Pawelec SP Kock
36. Martyna Mitura SP Kock
37. Oliwia Romanowska SP Kock
38. Amelia Pożarowszczyk SP Kock

XXIV OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA KATEGORIA: CHŁOPCÓW 2008/2009
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/KLUB/
l. Marcin Cąkała PS Poizdów
2. Szymon Pożarowszczyk PS Poizdów
3. Igor Latek SP Kock
4. Mateusz Kowalski SP Kock
5. Dominik Mateńko SP Wola Gułowska
6. Filip Majewski SP Kock
7. Filip Skałecki SP Poizdów
8. Piotr Burdach SP Kock
9. Adrian Bilski SP Kock
10. Marcin Rak SP Kock
l 1. Filip Zdunek SP Kock
12. Mariusz Pawlak SP Kock
13. Jakub Szmajda SP Kock
14. Dawid Bąbol
15. Krystian Stasiak SP Kock
16. Szymon Śmieciński SP Kock
17. Bartosz Bujek SP Kock
18. Oskar Siwek SP Kock
19. Bartosz Mitura SP Kock
20. Patryk Szymanek SP Kock
21. Patryk Sieleziński SP Kock
22. Franciszek Nowak SP Kock
23. Jan Klimiuk SP Kock

XXIV OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA KATEGORIA: DZIEWCZĄT 2006/2007
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/KLUB/
l. Anna Obercich SP Siedlce nr 11
2. Julia Buczek SP Siedlce nr 11
3. Natalia Klębowska
Sylwia Orłowska

SP Kock
SP Poizdów
4. Magdalena Sinikiewicz SP Siedlce nr 11
5. Klaudia Niepogoda SP Siedlce nr 11
6. Karmen Marczak SP Wola Gułowska
7. Ewa Radzikowska SP Siedlce nr 11
8. Paulina Omelańczuk SP Wola Gułowska
9. Gabriela Walczewska SP Poizdów
10. Julia Niedziela SP Poizdów
l 1. Maria Gomoła SP Poizdów
12. Anna Guz SP Poizdów
13. Aleksandra Patkowska SP Adamów
14. Wiktoria Pleszczyńska SP Poizdów
15. Alicja Andrzejkiewicz SP Kock
16. Małgorzata Okoń SP Kock
17. Wiktoria Szumlewicz SP Wola Gułowska
18. Karolina Ciszewska SP Kock
19. Mariola Mitura SP Poizdów
20. Emilia Wrzosek SP Wola Gułowska
21. Oliwia Dobek SP Kock
22. Martyna Czechowska SP Kock
23. Aleksandra Mazur SP Kock
24. Maria Guz SP Poizdów
25. Anna Drewienkowska SP Poizdów
26. Gabriela Szelech SP Kock
27. Julia Pleszczyńska SP Poizdów
28. Magda Prandl SP Kock
29. Klaudia Sikora SP Kock
30. Julia Badurowicz SP Kock
31. Weronika Siwek SP Kock
32. Martyna Sekuła SP Kock
33. Aleksandra Brygoła SP Kock
34. Dorota Śmiecińska SP Kock
35. Aleksandra Siwek SP Kock
36. Bogumiła Wójcicka SP Kock
37. Julia Trojak SP Kock
38. Natalia Białek SP Kock
39. Aleksandra Nakonieczna SP Kock
40. Nina Cieryt SP Kock
41. Klaudia Szczotka SP Poizdów
42. Maria Podstawka SP Kock

XXIV OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA KATEGORIA: CHŁOPCÓW 2006/2007
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/KLUB/
l. Olaf Oniszczuk SP Kamionka
2. Jakub Gójski SP Siedlce nr 11
3. Mateusz Ilczuk SP Siedlce nr 11
4. Maciej Skup SP Siedlce nr 11
5. Szymon Trykacz SP Pozidów
6. Jacek Gruchoła SP Kock
7. Mateusz Bylina SP Poizdów
8. Igor Zagólski SP Firlej
9. Mateusz Kucio SP Poizdów
10. Kamil Brygoła SP Kock
l 1. Maciej Jasiński SP Kock
12. Łukasz Bylina SP Kock
13. Dawid Fiborek SP Poizdów
14. Jakub Biaduń SP Poizdów
15. Kacper Nadolny SP Poizdów
16. Paweł Greber SP Kock
17. Józef Rumatowski SP Poznań
18. Guz Szymon SP Kock
19. Michał Mięśniak SP Wola Gułowska
20. Paweł Guz SP Kock
21. Krzysztof Bylina SP Kock
22. Artur Siwek SP Kock
23. Piotr Guz SP Kock
24. Norbert Gruba SP Kock
25. Bartosz Piecyk SP Kock
26. Kacper Rybicki SP Kock
27. Jakub Mitura SP Kock
28. Paweł Osik SP Kock
29. Adam Bociek SP Kock
30. Krystian Latek SP Kock
31. Mateusz Kazubek SP Kock

XXIV OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA KATEGORIA: DZIEWCZĄT 2004/2005
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/KLUB/
l. Weronika Pszczoła SP Brzeziny
2. Milena Jazurek SP Wola Gułowska
3. Małgorzata Biaduń SP Adamów
4. Łucja Kratiuk SP Kock
5. Karolina Madej SP Wola Gułowska
6. Maja Dzido SP Wola Gułowska
7. Amelia Badurowicz SP Kock
8. Amelia Naróg SP Kock
9. Oliwia Całka SP Kock
10. Sylwia Pakuła SP Kock
l 1. Zuzanna Guz SP Poizdów
12. Aleksandra Ciszewska SP Poizdów
13. Łucja Borek SP Kock
14. Natalia Skałecka SP Poizdów
15. Małgorzata Dejryng SP Kock
16. Gabriela Walkowiak SP Kock
17. Agnieszka Bączek SP Kock
18. Dominika Olszak SP Kock
19. Katarzyna Nakonieczna SP Kock
20. Natalia Zabielska SP Kock
21. Weronika Lizut SP Kock
22. Zuzanna Trykacz SP Kock
23. Angelika Krawczyk SP Kock

XXIV OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA KATEGORIA: DZIEWCZĄT 2003
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/KLUB/
l. Wiktoria Zagólska Gimnazjum Firlej
2. Oliwia Zielińska Gimnazjum Sportowe Lubartów
3. Wiktoria Partyka Gimnazjum Kock
4. Gabriela Guz Gimnazjum Poizdów
5. Marta Jabłońska Gimnazjum Poizdów
6. Maria Brodowska Gimnazjum Wola Gułowska
7. Julia Różycka Gimnazjum Kock
8. Izabela Białek Gimnazjum Kock
9. Natalia Ciszewska Gimnazjum Kock
10. Ewa Węgrzynowicz Gimnazjum Kock
l 1. Paulina Guz Gimnazjum Kock

XXIV OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA KATEGORIA: CHŁOPCÓW 2003
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/KLUB/
l. Marek Gruchoła Gimnazjum Kock
2. Adam Cybula Gimnazjum Wola Gułowska
3. Mateusz Szmajda Gimnazjum Kock
4. Tomasz Czarnota Gimnazjum Kock
5. Patryk Pożarowszczyk Gimnazjum Kock
6. Adrian Niedziela Gimnazjum Kock
7. Bartosz Andrzejkiewicz Gimnazjum Kock
8. Maciej Wójcicki Gimnazjum Kock
9. Jakub Kowalczyk Gimnazjum Kock

XXIV OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA KATEGORIA: DZIEWCZĄT 1999/2002
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/KLUB/
l. Julia Mitura XXIII LO Lublin
2. Amelia Gruchoła LO „Biskupiak” Lublin
3. Jolanta Kucio Kock

XXIV OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA KATEGORIA: CHŁOPCÓW 1999/2002
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA/KLUB/
l. Denis Dubuk ZSZ nr.1 Dęblin
2. Michał Miziński ZSZ nr.1 Dęblin
3. Szymon Pasturczak ZSZ nr.1 Dęblin
4. Mateusz Czerski ZSZ nr.1 Dęblin
5. Bartosz Zieliński ZSP Niemce
6. Jarosław Nożyński ZSZ nr.1 Dęblin
7. Krzysztof Lewandowski ZSZ nr.1 Dęblin
8. Kacper Pożarowszczyk ZSP Radzyń Podlaski

XXIV OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA KATEGORIA: Główny Kobiety
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS KLUB/MIEJSCOWOŚĆ
l. Martyna Och 23,12 Pogoń Siedlce
2. Maja Och 23,22 Pogoń Siedlce
3. Jolanta Żebrowska 23,37 Puławy CHEMIK NOXY
4. Agnieszka Kowal – Rohde 24,43 Żagań
5. Elżbieta Krakowiak 25,52 Kock
6. Mirosława Belniak 26,18 Łuków
7. Bożena Paszkowska 26,32 Kock
8. Ewelina Wójcicka 28,13 Kock
9. Katarzyna Kusyk 29,02 Wola Skromowska
10. Fianna Gruchoła 34,09 Białobrzegi

XXIV OGÓLNOPOLSKIE BIEGI ULICZNE PAMIĘCI GENERAŁA KLEEBERGA KATEGORIA: Główny Mężczyźni
MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO CZAS KLUB/MIEJSCOWOŚĆ
l. Krzysztof Cabaj 37,40 Siedlce
2. Kamil Banaśkiewicz 37,54 Cisowianka team pl
3. Adam Mitura 38,45 Zakalew
4. Przemysław Janiak 39,31 Warszawa
5. Kazimierz Komola 40,35 Puławy Chemik
6. Mariusz Poniewozik 41,58 Niemce
7. Marcin Oniszczuk 43,36 Kamionka
8. Tomasz Jarmuszyński 43,38 Chełm
9. Władysław Iwanicki 45,10 LW Bogdanka Łęczna
10. Andrzej Marzęta 45,52 Lubartów biega pl
l 1. Krzysztof Buławski 45,56 Puchaczów
12. Tomasz Chwedyna 46,03 LKS Milanów
13. Stanisław Kostowski 46,51 Chełm
14. Eugeniusz Jankowski 47,35 Puławy OPEC
15. Waldemar Przykaza 47,37 Puławy Chemik
16. Józef Kaniewski 48,12 Lubartów
17. Paweł Szczotka 49,29 Kock
18. Leszek Kot 50,00 LW Bogdanka
19. Grzegorz Mitura 51,48 Zakalew
20. Roman Prażmo 51,49 Samoklęski
21. Piotr Pieńkosz ( niep.) 52,29 Dęblin Skok Chmielewskiego
22. Grzegorz Niewęgłowski 52,37 Lubartów
23. Adam Paszkowski 53,01 Kock
24. Wiesław Kochalski 53,04 Lubartów
25. Marian Surowiec 55,38 Milanów
26. Kacper Witek 59,01 Wola Skromowska

Klasyfikacja Szkół Podstawowych:
1SP Kock-1629 pkt.
2SP Poizdów-516 pkt.
3SP11 Siedlce-208 pkt.
4.SP Wola Gułowska-202pkt
5.SP Adamów-65pkt.
6.SP Wola Skromowska-36pkt.
7.SP Kaminka-35pkt.
8SP Brzeziny-35
9.SP Firlej-22
10.SP3 Lubartów-18

Najlepszy zawodnik z Gminy Kock-Grzegorz Mitura
Najlepsza zawodniczka z gminy Kock-Bożena Paszkowska
Najstarszy zawodnik biegu-Marian Surowiec

Fot. Joanna Lenard