Ikony boczne
Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Mini Piłkę Siatkową Dziewcząt „czwórek” 2018 Siatkarki Szkoły Podstawowej w Kocku najlepsze w powiecie!

13 marca 2018

Ogromnym sukcesem dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Kocku zakończyły się Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Siatkowej. Podopieczne Pawła Sobolewskiego już drugi rok z rzędu   zdobyły mistrzostwo powiatu lubartowskiego oraz zapewniły sobie awans do półfinału mistrzostw województwa , który odbędzie się 13 marca w Opolu Lub.

W dniu 07.03.2018r. w hali widowiskowo-sportowej w Kocku rozegrany został finał mistrzostw powiatu lubartowskiego w mini piłkę siatkową dziewcząt szkół podstawowych. W turnieju tym udział wzięły szkoły z SP Kamionki, SP Ostrowa Lubelskiego, SP Skrobowa i SP Kocka. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”   do dwóch wygranych setów. W wyniku rywalizacji w kategorii dziewcząt najlepsza okazała się SP w Kocku, która zajęła I miejsce wygrywając wszystkie spotkania nie tracąc nawet seta.

W drodze do finału uczennice ze Szkoły Podstawowej wygrały półfinały powiatu w którym pokonały drużyny z Wielkolasu , Firleja i Kamionki.

Klasyfikacja końcowa :                 

I.    SP Kock                           5 pkt.     6:0        op. P. Sobolewski

II.  SP Skrobów                    4pkt.      3:4        op. R. Romanek

III. SP Ostrów Lub.            4pkt.       3:5        op. Edyta Walkiewicz

IV. SP Kamionka                 4pkt        2:5

Sędzią zawodów był nauczyciel w – f   Pan Michał Kułak  a zawody przygotował i przeprowadził nauczyciel w – f   Pan Janusz Kucharuk.