Ikony boczne
Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

Na początek przygody z siatkówką- złoty medal Amelii Wawerek

9 grudnia 2018

W dniu 8.12.2018r w Wojcieszkowie odbył się Turniej Mikołajkowy w piłce siatkowej i mini siatkówce . Organizatorem turnieju był KS Dragon Wojcieszków .W turnieju brały udział szkoły z województwa lubelskiego. W kategorii dziewcząt klas czwartych uczestniczyły  32 zawodniczki, które grały tzw. Single 1×1. Bardzo dobrze zaprezentowały się młode siatkarki ze Szkoły Podstawowej w Kocku. Zawodniczka SP w Kocku – Amelia Wawerek  zajęła pierwsze miejsce nie przegrywając żadnego spotkania.  Pozostałe zawodniczki w 32 osobowej stawce zajęły także bardzo dobre lokaty: III m. zajęła Ewelina Żelazek, IVm. zajęła Anna Przystupa, VII-Sikorska Gabrysia. Trenerem młodych siatkarek jest Janusz Kucharuk. Wszystkie uczestniczki turnieju dostały medale oraz słodycze  od Mikołaja , a zawodniczki które zajęły miejsca I-III dodatkowo statuetki.