Ikony boczne
Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

Pięć lat wspierania i rozwoju – rocznica powstania Zakładu Aktywności Zawodowej w Kocku

26 stycznia 2024

Zakład Aktywności Zawodowej rozpoczął swoją działalność w 2018 roku. Od tamtej pory pracujemy nad stworzeniem miejsca, w którym osoby z niepełnosprawnościami mogą rozwijać swoje umiejętności. Dzisiaj, z dumą obchodzimy pięć lat istnienia naszej jednostki, która stała się ważnym centrum aktywności i wsparcia społeczności osób z niepełnosprawnościami.

Prowadzimy dwa działy, które od samego początku były naszymi flagowymi

działaniami: gastronomiczny i tereny zielone. Dział gastronomiczny to miejsce, w którym nasi pracownicy mogą wykazać się talentami w kuchni, serwując pyszne potrawy, które zdobyły uznanie naszych klientów. To także doskonałe miejsce na rozwijanie umiejętności obsługi klienta i pracy w zespole.

Dział terenów zielonych — nasze ekipy pielęgnują tereny publiczne, dbają o ulice miasta, skwer, przyczyniając się do piękniejszego otoczenia. To także doskonała okazja dla naszych pracowników do spędzania czasu na świeżym powietrzu i rozwijania umiejętności współpracy między sobą.

W ciągu pięciu lat działalności Zakładu Aktywności Zawodowej osiągnęliśmy wiele sukcesów i zyskaliśmy uznanie zarówno wśród naszych pracowników, jak i społeczności lokalnej.

Nasza misja nadal pozostaje taka sama — dążymy do tworzenia równych szans dla wszystkich, niezależnie od ich zdolności czy wyzwań. Pięć lat Zakładu Aktywności Zawodowej to zaledwie początek naszej drogi, a my jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i osiągnięcia. Dziękujemy naszym pracownikom, partnerom i społeczności za wsparcie i zaufanie. Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej i kontynuować naszą misję na rzecz inkluzji i aktywności zawodowej.