Ikony boczne
Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

,,Rodzina to kolebka, to początek wszystkich cnót. W niej wyrasta człowiek.” Festyn Rodzinny w Poizdowie

9 czerwca 2017

W czwartek 8 czerwca 2017 r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Poizdowie odbyło się wielkie święto- Festyn Rodzinny, w którym wzięli uczniowie klas I- III  i zaproszeni przez nich  rodzice. Na uczestników zabawy czekały liczne atrakcje.

W programie znalazły się m.in. pokazy Ochotniczej Straży Pożarnej z Kocka. Strażacy ugasili pożar sterty słomy, przeprowadzili pogadankę i instruktaż pierwszej pomocy medycznej, zapoznali dzieci z wyposażeniem auta strażackiego. Przypomnieli również o numerach alarmowych i zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole a także w domu, w przypadku wystąpienia pożaru. Kolejną atrakcją było malowanie przez dzieci starego auta, a także możliwość obejrzenia jego wnętrza. Dla rodziców przewidziano liczne konkurencje sprawnościowe np. jaka to melodia, bajki mojego dzieciństwa, rzut gumowcem do celu i wiele innych. Zwycięzcy zostali  nagrodzeni z atrakcyjnymi nagrodami. Na koniec dzieci zamieniły boisko w ogromną bańkę mydlaną i wszyscy zatańczyli zumbę pod kierunkiem pani Kamili Oleszczak. Imprezę zorganizowały wychowawczynie klas I-III szkoły podstawowej.

DSC_0148 (Copy) DSC_0254 (Copy) DSC_0293 (Copy) DSC_0296 (Copy) DSC_0319 (Copy) DSC_0336 (Copy) DSC_0381 (Copy) DSC_0400 (Copy) DSC_0502 (Copy)