Ikony boczne
Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

Siatkarki i Siatkarze ze Szkoły Podstawowej w Kocku najlepsi w powiecie!

15 marca 2018

Dzień po sukcesie dziewcząt również chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Kocku okazali się najlepsi w Mistrzostwach Powiatu Lubartowskiego w Mini Piłce Siatkowej i zapewnili sobie awans do półfinału mistrzostw województwa , który odbędzie się 14 marca w Opolu Lub.

W dniu 08.03.2018r. w hali widowiskowo-sportowej w Kocku rozegrany został finał mistrzostw powiatu lubartowskiego w mini piłkę siatkową chłopców szkół podstawowych. W turnieju tym udział wzięły szkoły z SP4 Lubartowa,    SP Ostrowa Lubelskiego, SP Skrobowa i SP Kocka. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”   do dwóch wygranych setów. W wyniku rywalizacji w kategorii chłopców najlepsza okazała się reprezentacja  SP w Kocku, która zajęła I miejsce wygrywając wszystkie spotkania nie tracąc nawet seta.  W drodze do finału uczniowie ze Szkoły Podstawowej wygrali półfinały powiatu w którym pokonali drużyny z Wielkolasu, Firleja i Kamionki.

Dziewczęta i chłopcy wykazały się niebywałą formą i sprytem, wiele godzin treningów nie poszło na marne , a trener drużyn może być dumny ze swoich podopiecznych.

Skład zwycięskiej drużyny : Piotr Cybulski, Kacper Wawerek, Patryk Majerek, Kacper Białek, Miłosz Dajek, Kacper Różycki, Bartosz Dobosz, Paweł Kużma, Kamil Och, Bartosz Reszka, a opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Pan Paweł Sobolewski.  Sędzią zawodów był nauczyciel w – f  Pan Janusz Kucharuk.

Klasyfikacja końcowa :                 

I.   SP Kock                        6 pkt.        6:0        op. P. Sobolewski

II.  SP 4 Lubartów            5pkt.        4:4         op. D. Podleśny

III. SP Skrobów                 4pkt.        3:5         op. R. Romanek

IV. SP Firlej                        3pkt         1:6          op. D. Trojak

Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za naszych chłopaków w mistrzostwach rejonowych.