Ikony boczne
Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

Siatkarki Szkoły Podstawowej w Kocku najlepsze w województwie LZS !

24 października 2019

Ogromnym sukcesem siatkarek ze Szkoły Podstawowej w Kocku zakończyły się Mistrzostwa Województwa LZS Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt , które zajęły I miejsce.

W dniu 16.10.2019r. w Wojciechowie dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Kocku brały udział w finale województwa w siatkówce dziewcząt szkół podstawowych. Uczennice w pierwszej rundzie spotkały się z siatkarkami ze szkół: SP Nałęczów i SP Wojcieszków. Po zaciętej walce oba spotkania wygrały awansując do rundy finałowej.

W półfinale dziewczęta wygrały z SP Wysokie (2:0) i awansowały do finału gdzie zgrały z siatkarkami z Annopola. Mecz finałowy rozegrany został na bardzo wysokim poziomie i dostarczył wszystkim sporo emocji. W decydującym trzecim secie gra nam się nie układała, ale końcówkę dziewczęta zagrały wręcz koncertowo. Odniesiony sukces to efekt ciężkiej pracy dziewcząt na treningach.

    Skład zwycięskiej drużyny: Maja Pożarowszczyk, Magdalena Filipek, Paulina Sikorska, Łucja Kratiuk, Natalia Biaduń, Angelika Krawczyk, Julia Szymona, Gabriela Walkowiak, a opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Pan Paweł Sobolewski.