Ikony boczne
Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

Siatkarze ze Szkoły Podstawowej w Kocku najlepsi w powiecie!

28 lutego 2020

W dniu 27.02.2020r. w hali widowiskowo-sportowej w Kocku  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2019/2020. W turnieju tym  udział wzięły szkoły z  Rozkopaczewa,  Michowa,  Skrobowa i  Kocka. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”   do dwóch wygranych setów. W wyniku rywalizacji w kategorii chłopców najlepsza okazała się reprezentacja  Szkoły Podstawowej w Kocku, która  zajęła I miejsce, wygrywając wszystkie spotkania. Nie tracąc nawet seta zapewniła sobie awans do półfinału mistrzostw województwa , który odbędzie się 4 marca w Opolu Lub.

Chłopcy wykazali się niebywałą formą i sprytem, wiele godzin treningów nie poszło na marne , a trener drużyny może  być dumny ze swoich podopiecznych.

Skład zwycięskiej drużyny : Piotr Cybulski, Kacper Wawerek , Patryk Majerek , Kacper Białek , Miłosz Dajek , Bartosz Reszka, Paweł Kuźma , Kamil Och , Kacper Niedziela, Sikora Łukasz . Opiekunem drużyny  był nauczyciel wychowania fizycznego Pan Paweł Sobolewski.

Sędziami  zawodów byli nauczyciele  wychowania fizycznego :  Pan Jacek Skwara i   Pan Janusz Kucharuk .

Klasyfikacja końcowa :                 

I. SP Kock, II. SP Skrobów, III.  SP Michów, IV. SP Rozkopaczew.

Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za naszych chłopaków w mistrzostwach rejonowych.