Ikony boczne
Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

Spotkanie Wielkanocne

29 marca 2024

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kocku w ramach realizacji projektu socjalnego zorganizował w dniu 28 marca 2024 r. o godzinie 12.30 spotkanie wielkanocne dla swoich klientów. Świąteczne spotkania organizowane przez Ośrodek pomocy Społecznej w Kocku są już wieloletnią tradycją.

Na uroczystość przybyli także zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Kock Pan Tomasz Futera, Przewodniczący Rady Miejskiej w Kocku Pan Janusz Bilski, Ksiądz Michał Bieńczyk z tut. Parafii pw. Wniebowzięcia NMP.
Podczas spotkania nie zabrakło życzeń „ zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych pełnych wiary, nadziei, miłości…” Jak przystało na prawdziwe Wielkanocne spotkanie, goście zasiedli do pięknie udekorowanych stołów, zastawionych tradycyjnymi potrawami, poczęstunek został w całości przygotowany przez pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej w Kocku.
Dla naszych podopiecznych i klientów – osób bezrobotnych, samotnych, starszych jest to znakomita okazja do porozmawiania ze znajomymi, podzielenia się jajkiem i złożenia sobie życzeń. Tego typu imprezy sprawiają radość, zadowolenie i satysfakcję. Wspólnie spędzony czasu przy zastawionym stole świątecznym oraz spożywanie potraw przebiegło w miłej atmosferze. Uczestnicy spotkania oraz osoby, które nie mogły dotrzeć na Świąteczny poczęstunek otrzymały paczki żywnościowe jako wsparcie w trudnej sytuacji bytowej.