Ikony boczne
Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kock

8 marca 2022

W dniu 05.03.2022r. w hali widowiskowo – sportowej Szkoły Podstawowej w Kocku odbył się XVI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kock Chłopców rocznik 2009 i młodsi . W zawodach wzięły udział cztery drużyn, które grały systemem „każdy z każdym” w wymiarze czasowym 2 x 12 minut. W wyniku rywalizacji najlepsza okazała się drużyna MOSiR Lubartów, która zajęła I miejsce, wygrywając wszystkie spotkania.

Tabela końcowa:
I MIEJSCE   –  MOSiR LUBARTÓW – 9 pkt.
II MIEJSCE  –  LKS KAMIONKA – 6 pkt.
III MIEJSCE – LKS AGROTEX MILANÓW – 1 pkt.
IV MIEJSCE  – KS POLESIE KOCK – 1 pkt.

Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Łukasz Pawliczuk z MOSiR Lubartów (11 bramek), najlepszym zawodnikiem turnieju Jakub Kamiński z LKS Agrotex Milanów, natomiast najlepszym bramkarzem został Sebastian Romanowski z Polesie Kock.

Na zakończenie rozgrywek drużyny otrzymały pamiątkowe puchary , a wyżej wymienieni zawodnicy wyróżnieni zostali pamiątkowymi statuetkami. Organizatorem turnieju był K.S. Polesie Kock, a sędziami Pan Filip i Jacek Skwara.
Turniej ten pozwolił dzieciom aktywnie spędzić czas wolny, dał możliwość wspólnej zabawy i współzawodnictwa w tak popularnej i lubianej przez chłopców grze. Celem zorganizowanego turnieju, było popularyzowanie zdrowego stylu życia poprzez sport oraz zachęcenie dzieci do kontynuowania i rozwijania swoich pasji sportowych oraz sprawdzenie swoich umiejętności w rywalizacji z rówieśnikami.