Ikony boczne
Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

Zwycięstwo siatkarek z SP Kock w Turnieju Powiatowym

19 grudnia 2021

W dniu 15.12.2021r odbył się turniej finałowy mini piłki siatkowej  dziewcząt -4.  ścisłym finale powiatu lubartowskiego udział wzięły trzy najlepsze drużyny z powiatu, które wygrały swoje eliminacje. Zawodniczki ze SP w Kocku nie miały sobie równych na parkiecie, wygrywając swoje mecze po 2:0 ,prezentując bardzo dobre wyszkolenie techniczne jak na swój wiek. Dziewczęta z rocznika 2009 i młodsze wygrywając zdecydowanie turniej udowodniły ,że są bezpośrednim zapleczem kadrowym dla starszych dziewcząt, które  w poprzednim tygodniu także świętowały swój sukces i są częścią przemyślanego szkolenia dziewcząt  w piłce siatkowej w SP w Kocku.

Drużyna wystąpiła w składzie: Wioleta Szpyra, Malwina Fiborek, Ewelina Żelazek, Maja Król, Martyna Żelazek, Hanna Pawlak, Anna Szczepańska i Martyna Mazur. Trenerem dziewcząt jest Janusz Kucharuk.

Podsumowania zawodów  i wręczenia dyplomów oraz pucharów dokonała dyrektor szkoły p. Renata Czajka . Pani Dyrektor wyraziła wielką satysfakcję z sukcesu uczennic swojej szkoły, gratulując zwycięstwa oraz życzyła dalszych sukcesów na zawodach rejonowych.