Ikony boczne
Twitter YouTube Vimeo Flickr RSS

Apel do mieszkańców

31 grudnia 2020

W przyszłym roku rozpocznie się montaż paneli solarnych oraz  fotowoltaicznych na budynkach w ramach projektu „Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w gminie Kock”. Jednocześnie przestrzegamy mieszkańców przed oszustami, którzy odwiedzają Was w domach i powołują się na rzekomą zgodę Urzędu Gminy proponując Wam montaż instalacji fotowoltaicznych.
Obecnie trwa dodatkowy nabór osób chętnych na montaż instalacji solarnych i fotowoltaicznych. Zostanie dokonana aktualizacja listy podstawowej mieszkańców naszej gminy, którzy zgłosili chęć uczestnictwa w projekcie. Przedmiotowa weryfikacja rozwieje wątpliwości u osób oczekujących z listy rezerwowej, czy uda się zakwalifikować do projektu. Więcej informacji: https://kock.pl/wazne-dodatkowy-nabor-dla-wlascicieli-nieruchomosci-zamieszkalych-na-terenie-gminy-kock-zainteresowanych-montazem-instalacji-fotowoltaicznych-oraz-kotlow-grzewczych-na-biomase/.
Ostatnim krokiem potwierdzającym udział mieszkańców w projekcie będzie podpisanie umowy z gminą, która zobliguje mieszkańca do wpłaty pełnego wkładu własnego.
Do Urzędu wpłynęły ostatnio informacje, że na terenie gminy Kock po domach krążą osoby z firmy wykonujących instalacje fotowoltaiczne, powołujące się na współpracę z Urzędem i Gminą Kock. Osoby te próbują w ten sposób pozyskiwać informacje od mieszkańców oraz przekonują do swoich ofert.
ZACHOWAJCIE OSTROŻNOŚĆ. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ.
W razie wątpliwości co do intencji lub zamiarów osób kontaktujących się z Państwem prosimy o kontakt z Urzędem Miejskim pod nr telefonu: 81 859 10 04 lub 81 859 10 05.